Сьогодні, в День працівника державної виконавчої служби, в приміщенні Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) відбулись урочистості з нагоди професійного свята!
![🇺🇦](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💐](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Також до відзначення завітали почесні гості, а саме: заступник голови Дніпровської міської ради, заслужений юрист України — Леонід Маньковський, який в період з 2014 року по січень 2020 року очолював органи юстиціі Дніпропетровської області та Вячеслав Кармазін- заслужений економіст України, юрист, який був очільником органів юстиціі Дніпропетровської області з 2007 по 2013 роки.
Своїх колег привітали і керівники Управлінь забезпечення примусового виконання рішень:
![✨](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![✨](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![✨](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Найкращі працівники були нагороджені грамотами та подяками Міністерства юстиціі Україн
и, міжрегіонального управління та відзначені подяками Дніпровської міської ради!
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131484983_2601080770140081_6188850475645639354_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131893995_2601081033473388_4607186477703112914_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131342528_2601080953473396_5904219852273287265_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131630352_2601080856806739_5055838863556204479_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131791931_2601080883473403_4191576666409649760_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131631529_2601081066806718_90594547100719689_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131432266_2601080813473410_6976185176253955916_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131568724_2601081206806704_4072253850244584858_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131728870_2601080906806734_1896297435410120069_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131427200_2601081140140044_4959336914398108304_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131621179_2601080790140079_4243795115247239442_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131430397_2601080930140065_4929141031814807135_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131377287_2601081126806712_6112104706578612618_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131478784_2601081180140040_3810866206633592195_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131353282_2601081076806717_2928183386268168541_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131640272_2601080976806727_3654483377159639970_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131443970_2601081246806700_6573851925111232093_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131409715_2601081296806695_8806066895605816558_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131425673_2601081263473365_4842135076289279583_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131485692_2601080996806725_1266936751531480286_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131907504_2601080836806741_5396720483578734509_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131411248_2601084276806397_8688328117306557076_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131390305_2601085150139643_6706876056806600435_n.jpg)
А ![1️⃣](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
відділам державної виконавчої служби, які продемонстрували найліпші результати роботи, урочисто вручено ключі від нових службових автомобілів.
![1️⃣](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![1️⃣](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
Ми щиро радіємо за колег і бажаємо подальших успіхів у роботі!![💙](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)