Радість Масляної йде до дітей!
Сьогодні очільник Іван Легостаєв, перший заступник начальника Ольга Захарова, заступник начальника — начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Олександр Більчук, а також Професійна спілка органів юстиції, вирішили ![☺️](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/263a.png)
влаштувати невеличке свято і завітали до особливих діточок, які виховуються у великій та дружній
родині Навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» Дніпропетровської обласної ради. І приїхали, ж звичайно з традиційними для тижня Масляної смачними
млинцями, солодощами та іншими смаколиками![🍫](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1/16/1f36b.png)
, які так полюбляє малеча![👧](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png)
. Також дітлахів чекала захоплива пригода, державні виконавці Дніпропетровської області не тільки розповіли про особливості своєї діяльності, а й подарували дітям маленьку
подорож-поїздку на брендованих автомобілях, від якої малеча була у захваті.![🤗](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
Дивлячись на щирі дитячі посмішки, блиск в очах, які так раді бачити у своєму рідному дитячому будинку гостей, та неймовірний показ справжніх талантів вихованців, які і співають і танцюють
, подарували нам неймовірні позитивні емоції, а також розуміння, як важливо вірити в чудо та дарувати свято тим, хто поруч.![🙏](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![☺️](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/263a.png)
![🎊](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/1f38a.png)
![❤️](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🥞](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t61/1/16/1f95e.png)
![🍫](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1/16/1f36b.png)
![🍡](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t46/1/16/1f361.png)
![👧](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png)
![👦](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f466.png)
![🚓](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te8/1/16/1f693.png)
![🤗](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🥰](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![👯♀](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f46f_200d_2640.png)
![🙏](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Очільник Іван Легостаєв подякував діточкам за тепло, надзвичайні враження і гарний настрій, які вони нам подарували, а також колектив «Горлиці» за виховання таких чудових янголяток, за щоденну кропітку працю, за той безцінний внесок, який вкладається ними у розвиток та становлення дітлахів!
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159942624_2655767484671409_9205239321578698209_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159871059_2655767511338073_4958938215153824923_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/160090434_2655767588004732_6325864270755068594_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/160007747_2655767638004727_6955444938713740751_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159839514_2655767681338056_113902378107418799_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159752946_2655767838004707_1826837825396615863_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159385614_2655767861338038_7405172311153508152_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159862331_2655767981338026_8616790654262661701_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159403620_2655768008004690_4319746141596346612_n.jpg)
![](http://psjust.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159736197_2655768034671354_8939022627055645830_n.jpg)