Сектор судової роботи та міжнародного співробітництва у Запорізькій області

Нормативно-правові акти

Лютая Ганна Юріївна — завідувач сектору судової роботи та міжнародного співробітництва у Запорізькій області відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м. Дніпро)
Контакти: (061) 23-902-91, (061) 23-901-64
Електронна пошта: predstav@zp.minjust.gov.ua.

Девятко Ірина Олександрівна — головний спеціаліст сектору судової роботи та міжнародного співробітництва у Запорізькій області відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)
Контакти: (061) 23-901-64
Електронна пошта: predstav@zp.minjust.gov.ua.

Соловйова Марина Олександрівна — головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини сектору судової роботи та міжнародного співробітництва у Запорізькій області відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)
Контакти: (061) 23-901-64
Електронна пошта: predstav@zp.minjust.gov.ua.

Волков Михайло Валерійович —  головний спеціаліст сектору судової роботи та міжнародного співробітництва у Запорізькій області відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).
Контакти: (061) 23-901-60; (061)23-904-62
Електронна пошта: predstav@zp.minjust.gov.ua