ЗАПОВНЕННЯ ВАКАНСІЇ ЗАВІДУВАЧА ДЕРЖАВНОГО НОТАРІАЛЬНОГО АРХІВУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Навіть в такий складний для України час Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) створює умови для працевлаштування та вживає дієвих заходів щодо заповнення вакантних посад, що потенційно сприятиме покращенню роботи системи органів нотаріату.

Так, з метою своєчасного надання кваліфікованих нотаріальних послуг фізичним та юридичним особам, а також злагодженої роботи системи органів нотаріату Кіровоградської області, наказом Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) з 10.05.2022 призначено на посаду завідувача Державного нотаріального архіву в Кіровоградській області Анастасію Шполянську.

Вислуга років у сфері нотаріальної діяльності Анастасії Шполянської становить майже 19 років, з яких 16 років – робота державним нотаріусом та 3 роки – приватна нотаріальна діяльність, що була припинена 29.04.2022 у зв’язку з наміром зайняти вакантну посаду завідувача Державного нотаріального архіву в Кіровоградській області.

Принагідно нагадуємо про можливість працевлаштування в державних нотаріальних конторах регіону на посаду державного нотаріуса.

Особи, що мають бажання працювати нотаріусом, повинні відповідати вимогам Закону України «Про нотаріат». Так, нотаріусом, відповідно до частини 2 статті 3 Закону України «Про нотаріат» може бути громадянин України, якому присуджено ступінь вищої юридичної освіти не нижче магістра, який володіє державною мовою відповідно до рівня, визначеного Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», має стаж роботи у сфері права не менш як шість років, з них помічником нотаріуса або консультантом державної нотаріальної контори — не менш як три роки, склав кваліфікаційний іспит і отримав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Не може бути нотаріусом особа, яка має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята у встановленому законом порядку (крім реабілітованої особи), особа, дієздатність якої обмежена, або особа, визнана недієздатною.

На теперішній час залишаються вакантними:
📍в Дніпропетровській області — 11 посад завідувачів державних нотаріальних контор та 9 посад державних нотаріусів;
📍в Кіровоградській області — 4 посади завідувачів державних нотаріальних контор та 4 посади державних нотаріусів.
Для з’ясування детальної інформації щодо працевлаштування рекомендуємо безпосередньо звертатися до відповідного відділу Управління персоналу Південно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро):
📲 відділ організації роботи та розвитку персоналу у Дніпропетровській області (пр. Дмитра Яворницького, 21-А, м. Дніпро, тел. (0562 31 46 61));
📲 відділ організації роботи та розвитку персоналу у Кіровоградській області (вул. Дворцова 6/7, м. Кропивницький, тел. (0522 35 66 46)).