Керівництво прийняло участ у круглому столі на тему: «Принципи адміністративного права у відносинах між особою та органами публічної влади»

19 листопада 2020 року начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Іван Легостаєв та заступник начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) у Запорізькій області Тетяна Аніщенко прийняли участь у круглому столі, організованому за підтримки проєкту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» та Координаційного центру з надання правової допомоги на тему: «Принципи адміністративного права у відносинах між особою та органами публічної влади».

Метою онлайн заходу була презентація посібника «Адміністрування та Ви», а також обговорення стандартів Ради Європи щодо матеріальних та процесуальних принципів адміністративного права та адміністративної процедури в контексті захисту приватних осіб у відносинах з органами публічної влади.

Основну увагу в ході заходу було приділено саме захисту прав та інтересів людей у даній сфері, відповідальності органів влади та їх обов’язкам з відшкодування шкоди чи збитків.

У результаті обміну думками серед учасників круглого столу було визначено ключові проблеми у здійсненні захисту прав та інтересів осіб у відносинах із органами публічної влади в Україні, а також запропоновано шляхи їх подолання з урахуванням принципів адміністративного права та прецедентної практики Європейського суду з прав людини.