Проведено відео-конференцію з представниками Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради

Сьогодні працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Запорізькій області Управління державної реєстрації Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) було проведено відео-конференцію з представниками Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради.

В ході відео-конференції з уповноваженими особами фронт-офісу було обговорено новини законодавства, розглянуто проблемні питання, що виникають під час прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань, в тому числі типові недоліки, що є підставою для зупинення розгляду документів або відмови. Додатково було обговорено порядок пересилання документів для долучення до реєстраційних справ.

Крім того, додатково було наголошено, що у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановлені нові розміри адміністративного збору за проведення реєстраційних дій та за надання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.