Проведено відео-конференцію з представниками відділу «Центр надання адміністративних послуг» Комишуваської селищної ради Запорізького району Запорізької області

Сьогодні, 09 червня 2021 року, працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Запорізькій області Управління державної реєстрації Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) було проведено відео-конференцію з представниками відділу «Центр надання адміністративних послуг» Комишуваської селищної ради Запорізького району Запорізької області.

Під час відео-конференції працівниками відділу було детально роз’яснено етапи прийому документів, які подаються заявником до фронт-офісу з метою проведення державної реєстрації громадських формувань.

Окрему увагу було приділено необхідності здійснення перевірки особи заявника за документом, що посвідчує таку особу

Також акцентовано увагу, що у разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (або нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Крім того, у ході проведення відео-конференції узагальнені проблемні питання, які виникають під час прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань, та проаналізовані спільні шляхи їх вирішення. 

Також представники фронт-офісу озвучили питання, які виникають при прийомі документів на державну реєстрацію громадських формувань, та отримали вичерпні відповіді.

Додатково було обговорено порядок та строки пересилання документів для долучення до реєстраційної справи за результатом прийняття державним реєстратором позитивного рішення та проведення відповідних реєстраційних дій у Єдиному державному реєстрі. 

Варто також підкреслити, що регулярне проведення відео-конференцій забезпечує якісне поліпшення взаємодії між відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Запорізькій області Управління державної реєстрації Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) та представниками фронт-офісів у Запорізькій області.