Проведено засідання колегії про підведення підсумків роботи Управлінь забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій та Кіровоградської області, а також територіальних відділів державних виконавчих служб Запорізької та Кіровоградської області за І півріччя 2021 року

#PS_Minjust Ми працюємо для Вас!

Сьогодні, 21 липня 2021 року, у режимі відеоконференції, під головуванням очільника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Івана ЛЕГОСТАЄВА, відбулось останнє засідання колегії про підведення підсумків роботи за І півріччя 2021 року. Так, наразі звітували Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій та Кіровоградській області, а також їх територіальні відділи державних виконавчих служб.

Під час проведення засідання колегії про загальні показники роботи Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області та територіальних відділів державної виконавчої служби Запорізької області доповідала заступник начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області – Тетяна ВИЗВІЛКО.

Більш детально про результати роботи в частині стану виконання рішень за окремими категоріями, зокрема таким як стягнення заборгованості зі сплати заробітної плати та стягнення на користь бюджету звітувала завідувач сектору аналітики та статистики Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області – Ольга ФЕСУН.

Також під час засідання колегії в.о. заступника начальника Управління-начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області — Інна ПАНЧУК прозвітувала про стан організації роботи зі зверненнями громадян та юридичних осіб за вказаний період.

Про загальні показники роботи Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області та територіальних відділів державної виконавчої служби Кіровоградської області доповів заступник начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області – Дмитро ГОРБАТЮК, який також прозвітував про стан роботи зі зверненнями громадян, на які заявникам були надані роз’яснення згідно вимогам чинного законодавства. Разом з тим, до відома присутніх було доведено статистичні показники в частині виконання  рішень за окремими категоріями, таким як: стягнення заборгованості зі сплати заробітної плати, аліментів, заборгованості із сплати комунальних послуг, тощо.

Крім того, участь у засіданні колегії прийняли керівники відділів примусового виконання рішень у Запорізькій та Кіровоградській області.

За результатами проведення колегії були визначені головні напрями якісного функціонування органів державної виконавчої служби Запорізької та Кіровоградської області, в частині забезпечення взаємодії держави, громадян та їх інтересів.