Проведено нараду з керівниками територіальних відділів ДВС Дніпропетровської області

З метою усунення порушень вимог чинного законодавства у сфері примусового виконання рішень, сьогодні, 13 жовтня 2021 року, в приміщенні Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), заступником начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальником Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області
Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Олександром БІЛЬЧУКОМ проведена нарада з керівниками територіальних відділів ДВС Дніпропетровської області.

Під час наради підведені підсумки роботи за 9 місяців поточного року та проаналізовані недоліки в роботі відділів ДВС Дніпропетровської області, а також надані доручення керівникам відповідних відділів щодо вжиття заходів для покращення стану примусового виконання судових рішень та рішень інших органів.

Крім того, в рамках наради проведено семінарське заняття стосовно дотримання вимог чинного законодавства при перерахуванні коштів, стягнутих з боржників на розрахункові рахунки стягувачів, а також щодо відповідальності за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення та усунення їх наслідків.