Проведено ознайомчу практику зі студентами

💻Сьогодні, 04 липня 2022 року, співробітники Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро) провели онлайн-практику в режимі відеоконференції для здобувачів вищої освіти 1 курсу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Спікерами виступили: начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю ВАСІНА Ірина Вікторівна та головний спеціаліст відділу взаємодії з державними реєстраторами та підвищення кваліфікації державних реєстраторів РУСІНОВА Анна Володимирівна.

На ознайомчій практиці були присутні більше 100 студентів. Основною метою заходу стало ознайомлення здобувачів вищої освіти з основними напрямками роботи та функціями структурних підрозділів Міністерства юстиції.

ВАСІНА Ірина озвучила вимоги до молодих спеціалістів, кандидатів на посади ПСМУМЮ для працевлаштування студентів, розповіла про обовязки відділу організаційної роботи, документування та контролю. Нею був розкритий зміст статей 39 та 40 Кримінального Кодексу України, пояснені значення термінів «фізичний та психологічний примус». Також вона акцентувала увагу на те, що нормативно-правові акти окупаційних сил є нікчемними. РУСІНОВА Анна розповіла про державну реєстрацію, функції свого відділу, методологічну роботу з державними реєстраторами та юридичні аспекти здійснення державної реєстрації.

Студенти приймали активну участь у розмові, ставили питання юридичного характеру, цікавилися майбутнім працевлаштуванням. В цілому, захід був доволі цікавим та корисним. 💻