Проведено робочу зустріч щодо підвищення ефективності взаємодії органів державної виконавчої служби та патрульної поліції в Кіровоградській області, спрямованої на виконання рішень судів та інших рішень

Сьогодні, 28.10.2021, відбулась робоча зустріч за участю начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Дмитра ГОРБАТЮКА, начальника відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області Південно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Олексія ВАЩЕНКА, начальника Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Антона ЦЮЦЮРИ та директора Кіровоградської філії Державного підприємства «СЕТАМ» Віктора МОСКОВЦЯ.

Метою заходу стало підвищення ефективності взаємодії органів державної виконавчої служби та патрульної поліції в Кіровоградській області, спрямованої на виконання рішень судів та інших рішень.

В ході робочої зустрічі присутніми було визначено напрями подальшої співпраці, а також узгоджено заходи співробітництва з питань розшуку, виявлення, вилучення транспортних засобів боржників у виконавчих провадженнях та передачі майна на зберігання організатору торгів.

Проведення спільної наради сприяло визначенню головних аспектів та напрямів для подальшої співпраці відділів державної виконавчої служби Кіровоградської області, Кіровоградської філії Державного підприємства «СЕТАМ» та Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.