Підведені підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Дніпропетровської області за I півріччя 2020 року

06 серпня 2020 року відбулося засідання колегії під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Івана Легостаєва щодо результатів роботи державних та приватних нотаріусів області за I півріччя 2020 року та стану роботи зі зверненнями громадян за аналогічний період.

Заступником начальника Управління нотаріату – начальником Центрального відділу з питань нотаріату Русланом Тараненко було доведено до відома присутніх загальні статистичні показники роботи державних нотаріальних контор, приватних нотаріусів, здійснених комплексних та позапланових перевірок, перевірок відповідності робочих місць приватних нотаріусів, внесення відомостей до Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів тощо.

Обговорювались питання надходження додаткових платних послуг та стягнення державного мита.

Під час засідання колегії було також проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян. Слід зазначити, що найбільша їх кількість стосується оформлення спадщини, на які заявникам постійно надаються вичерпні роз’яснення згідно з чинним законодавством.

За результатами засідання колегії Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) визначені пріоритети роботи установ нотаріату на II півріччя 2020 та наголошено на покращенні показників.