Сьогодні офіційно передали ключі від трьох нових автомобілів завідувачам державних нотаріальних контор Запорізької області

Сьогодні відбувся урочистий захід за участю начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Івана Легостаєва та начальника відділу з питань нотаріату у Запорізькій області Управління нотаріату Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Олексія Долгополова.

Під час вручення ключів від автомобілів начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Іван Легостаєв привітав нотаріусів із такою приємною подією та зазначив, що, на сьогодні, одним із пріоритетних напрямків роботи органів юстиції є робота нотаріату, яка направлена на забезпечення населення доступними та кваліфікованими нотаріальними послугами.

Ключі від нових автомобілів отримали завідувач Першої запорізької державної нотаріальної контори Ольга Нестеренко, завідувач Третьої запорізької державної нотаріальної контори Світлана Коцило та завідувач Запорізької районної державної нотаріальної контори Любов Кравцова.

У свою чергу завідувачі державних нотаріальних контор подякували керівництву за високу довіру та приділену увагу нотаріату Запорізької області.