У місті Запоріжжя з метою підвищення рівня ефективності управлінської діяльності керівників та спеціалістів структурних підрозділів Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), що знаходяться у Запорізькій області

У місті Запоріжжя з метою підвищення рівня ефективності управлінської діяльності керівників та спеціалістів структурних підрозділів Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), що знаходяться у Запорізькій області та з нагоди відзначення міжнародного Дня рідної мови, в рамках співпраці з Запорізьким національним університетом проведено семінар 24 лютого 2020 року на тему: «Ділова українська мова. Зміни та новації законодавства», за участі заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) у Запорізькій області Аніщенко Тетяни Сергіівни та кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри української мови Запорізького національного університету Меркулової Оксани Володимирівни.
В ході проведення семінару обговорені новели «Українського правопису», та наголошено на необхідності використання у діловому спілкуванні з громадянами якісної та сучасної державної української мови.